У Росії скасовано майже всі концерти “Машины времени”, а в Україну Макаревич збирається без команди

У Росії скасовано майже всі концерти колективу, а в Україну Макаревич збирається їхати без команди.

Днями стало відомо, що група “Машина времени” позбулася всіх концертів у Росії, за винятком єдиного шоу в Москві, яке поки не скасували.

“Група свої виступи не скасовувала, від них відмовилися прокатники після дзвінків зверху, і нових запрошень немає”, – розповів журналістові видання менеджер “Машины” Антон Чернін.

До слова, тур Макаревича чотирма містами України на початку березня буде сольним, музиканти на гастролі не поїдуть.

Примітно, що зараз в колективі, за словами Антона Черніна, йде розкол: “Андрій Державін і директор групи Володимир Сапунов підписали лист на підтримку операції щодо Криму і підтримують путінську сторону. А в Олександра Кутікова (який поділяє позицію Макаревича і підтримує Україну) зараз проблеми, його концерти в Росії скасовують або просто перестали дзвонити ті, хто раніше запрошував”.

Незважаючи на масові скасування концертів “Машины времени”, серйозних матеріальних труднощів музиканти поки не відчувають. За словами Черніна, Кутіков зараз займається сольним проектом і продюсуванням інших артистів, в тому числі і сольних проектів Макаревича. Державін виступає в ретро-солянках зі своїм “Сталкером” зі старої програми. Крім цього, він пише багато музики для кіно.

напишіть відгук: